Hakkımızda

"btdemo.biticaret.com.tr Biticaret gelişmiş e-ticaret çözümlerinin demo sitesidir."

BİREYSEL BİLGİSAYAR ELEKTRONİK TANITIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  katma değerli bir teknoloji şirketidir.

IT alanında bir çok ürünün hem satış hem de teknik servis hizmetini sağlamakla birlikte, yazılım alanında da kendini geliştirerek masaüstü yayıncılık, mimari çizim yazılımları, pdf teknolojileri, internet teknolojileri ve web programlama yazılımları konusunda müşterilerine hizmet ve danışmanlık verir hale gelmiştir.  Web Barındırma alanında büyüyen markamız SunucuPARK  web barındırma, elektronik posta,  güvenlik sertifikası, alan adı tescil, sanal sunucu, felaket yedeklemesi, uzak uygulama çözümleri, bulut çözümleri alanında müşterilerimize %99,99 kesintisizlik oranı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün bilişim sektöründeki birçok firmadan Bireysel Bilgisayar’ı ayıran en önemli özellik sunduğu ürünleri iyi tanıması ve pek çok ürün için aynı anda uzman teknik kadrosuyla destek veriyor olmasıdır.

Yazılım Distribütörlüklerimiz; Mathmagic, Markzware

Donanım sektöründe iş ortağı olduğumuz markalar;  Apple, Dell, HP, Intel, IBM, Xerox, Wacom, Ruckus, Zyxel, Linksys, Cisco, Argox, Synology, Sonicwall, Qnap,
Yazılım sektöründe iş ortağı olduğumuz markalar; Adobe, Microsoft, Zwcad, Corel, Akınsoft, Abby Fine Reader, Kaspersky, Nod32, Storagecraft

Hedefimiz; Yazılım, donanım ve teknik destek ile komple çözümler sunan yapımızı, yeni pazarlara ulaştırmak, memnun müşteri sayımızı arttırmaktır.

İdealimiz; Markalarımızı dünya çapında bilinen markalar haline ulaştırmaktır.
Distribütörü olduğumuz ürün ve çözümlerin sayısını arttırmak için sürekli araştırma yapmak ve kendimizi güncel tutmak ilkemizdir.

Bireysel  Bilgisayarın sahip olduğu ;
•    ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Standardı Belgesi,
•    ISO 27001:2004 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
•    TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi,
•    T.C. Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi,
•    Türk Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi,

belgelerinin yanısıra iş ortaklarından aldığı bir çok kalite ve eğitim sertifikasyonu belgelerine sahiptir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, teknoloji alanında katma değerli ürün ve hizmet  anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktan mutlu olacaktır.